Type to search

ŠOUBIZNIS

FOTO: Mirgová svojimi fotkami pobúrila internet! Len sa pozrite!

Edita Silna
Edita Silna aug 22

 

A opäť je to tu. Uplynulo len zopár mesiacov odvtedy, čo si Dominika Mirgová zlízla náklad za videoklip Noc patrí len nám, kde bola podľa gusta niektorých žien až príliš sexi. Najnovšie si speváčka dovolila znova niečo „nehorázne“. Vo veku 27 rokov nafotila zábery v plavkách, ktoré rozpútali vášne a vyslúžila si drsnú kritiku.

 

Rovnako ako ďalšie ženy v jej veku či staršie, i ona nafotila sériu snímok pre jeden pánsky magazín. Tieto fotky sú vždy o čosi odvážnejšie, niektoré známe tváre dokonca ukázali oveľa viac, než sa odhodlali kedykoľvek predtým. To však nie je Dominikin prípad. Tá sa zvečnila v bikinách, aké sa bežne nosia na pláže či kúpaliská. A stále ide o výrazne jemnejšie fotografie, než sú tie pre známe pánske časopisy.

 

(Tieto zábery Dominiky Mirgovej rozpútali mimoriadnu debatu. Ľudia dokonca začali polemizovať o tom, či vôbec môže byť dobrá matka)

 

„Mám veľmi rada tvoju tvorbu, ale už to preháňaš s nahotou,“ napísala istá Michaela. Tá si však zrejme nevšimla, že Dominikino telo nie je nahé, ale ukryté pod dvojdielnymi či celými plavkami. „Je matka a mala by sa tak aj správať. Jej syn uvidí fotky, kde je polonahá, neviem, čo si to dieťa môže v tej hlavičke potom premietať,“ myslí si zasa Veronika. „Toto neurobí normála matka malého dieťaťa,“ znie ďalší z kritických komentárov.

 

(Dominika Mirgová sa novým telom pochválila na fotografiách v pánskom magazíne)

 

A čo na to Dominika? Tá s nadhľadom zverejnila ďalší záber zo série aj s trefným komentárom. „Vraj to už preháňam. No tak to ma mrzí, že nespĺňam vaše predstavy, ale, žiaľ, musíte si uvedomiť, že toto je môj profil, na ktorý si môžem pridávať, čo chcem a kedy chcem. Nikomu jeho názor neberiem, ale nepotrebujem tu mať ľudí, ktorým sa napr. nepáčim alebo im vadí môj obsah a moje prezentovanie sa. Tak ma jednoducho nesledujte,“ odkázala svojim sledovateľom.

sk_SKSlovak
sk_SKSlovak