Type to search

SPRÁVY

Známa moderátorka sa rozplakala pri čítaní správy o Čaputovej! Skutočný dôvod vás prekvapí

Edita Silna
Edita Silna jún 27


Diváci poludňajších Televíznych novín pred pár dňami zbystrili pozornosť, keď moderátorka v živom vysielaní iba s ťažkosťami dočítala jednu zo správ spojenú s prezidentkou Zuzanou Čaputovou. Vysvetlila, čo ju tak rozrušilo.

 

Ostrieľaná moderátorka Renáta Czadernová hlásila správy na obrazovkách českej televízie Nova, keď sa jej zrazu začal triasť hlas a neubránila sa slzám. Tento dojímavý moment nastal, keď čítala správu o Zuzane Čaputovej, ktorá je preventívne v domácej karanténe, keďže bol jeden z jej spolupracovníkov v kontakte s pozitívne testovaným na ochorenie COVID-19.

 

Mnohí sa tak domnievali, že dôvodom jej sĺz je správa o slovenskej prezidentke, no Renáta vysvetlila, čo ju tak zasiahlo. „Tesne pred vstupom som čítala správu o utýranom dvojročnom chlapcovi. Ako matku ma to veľmi dojalo,“ priznala.

Ide o hrozný prípad z Česka, kedy muž utýral svojho nevlastného syna k smrti, pričom ho súd poslal za mreže na 22 rokov. 35-ročnú ženu bolestivá smrť malého chlapčeka veľmi zasiahla, keďže je sama matkou dvoch detí a iba nedávno sa vrátila do práce po materskej dovolenke.sk_SKSlovak
sk_SKSlovak